ilar
10 اسفند 1401 - 14:33

برپایی اجتماع عظیم منتظران ظهور در عرصه میدان شهدای مشهد

مشهد ـ معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برپایی اجتماع عظیم منتظران ظهور در صبح نیمه شعبان در عرصه میدان شهدای مشهد خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف اسماعیل زاده ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه‌های نیمه شعبان در مشهد اظهار کرد: شهرداری مشهد در حال تدارک جشن بزرگ نیمه شعبان است، سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مقدس به مناسبت «نیمه شعبان» برنامه‌های متنوعی را پیش‌بینی کرده و رویکرد برگزاری و گرامیداشت این مناسبت، بیشتر معطوف به حمایت از تشکل‌ها و فعالیت‌های مردمی است.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با بیان اینکه از رویکردهای تصدی‌گرایانه باید پرهیز کنیم و فعالیت‌های این‌چنینی را به مردم شهر بسپاریم، افزود: براساس همین نگاه، برنامه‌های مختلفی با هماهنگی هیئات مذهبی، تشکل‌ها و مجموعه‌های مردمی درنظر گرفته شده است.

وی از مشارکت برای فضاآرایی ۱۳ خیابان محوری در سطح شهر خبر داد و گفت: علاوه بر این، در ۳۰۰ جشن محله‌ای که با همت کانون‌های مهدوی ایجاد می‌شوند، مشارکت خواهیم داشت.

اسماعیل زاده با بیان اینکه ۲۰۰ استرابورد و ۷۰ بیلبورد نیز در سطح شهر اکران می‌شود، تصریح کرد: با توجه به فضای استقبال از بهار، شاهد رونمایی از المان‌های شهری نیز خواهیم بود.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد تصریح کرد: المان گل‌های نرگس در نقاط مختلف شهر نصب می‌شود، همچنین برپایی اجتماع عظیم منتظران ظهور در صبح نیمه شعبان و در عرصه میدان شهدا برگزارخواهد شد، همچنین علاوه بر این، در ۳۱۳ نقطه سطح شهر نیز نورافشانی خواهیم داشت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1066251